Sıkça Sorulan Soruları

Bu sayfada müşterilerimizden bizlere en çok sorulan soruları derledik.

Sıkça Sorulan Sorular

Megapol Teknoloji'nin el terminalleri hakkında bilgi alabilir miyim?

El terminalleri, envanter yönetimi ve veri toplama işlemleri için kullanılan taşınabilir cihazlardır. Megapol Teknoloji'nin sunduğu el terminalleri hakkında detaylı bilgi almak için mağazamızı inceleyebilirsiniz

Terazi modelleri ve özellikleri hakkında bilgi alabilir miyim?

Megapol Teknoloji'nin sunduğu terazi modelleri ve özellikleri hakkında detaylı bilgi almak için mağazamızı inceleyebilirsiniz.

Siparişlerim ne kadar sürede teslim edilir?

Teslimat süreleri, sipariş verilen ürüne ve teslimat adresine göre değişiklik gösterebilir. Teslimat süresi ortalama 5-7 iş günüdür.

Sipariş verme ve ödeme yöntemleri nelerdir?

Megapol Teknoloji'nin sunduğu farklı sipariş verme ve ödeme yöntemleri vardır bunlar; EFT/Havale, Kapıda Ödeme ve Kredi/Banka Kartıdır

Megapol Teknoloji'nin pos bilgisayarları hangi markalarda bulunmaktadır?

Megapol Teknoloji, birçok farklı markanın pos bilgisayarlarını müşterilerine sunmaktadır. Mevcut markalar ve özellikler hakkında bilgi almak için mağazamızı inceleyebilirsiniz.

Barkod okuyucu çeşitleri nelerdir?

Megapol Teknoloji'nin barkod okuyucu çeşitleri hakkında bilgi almak ve farklı modelleri incelemek için mağazamızı inceleyebilirsiniz?

Ürünlerinizin garanti süresi nedir?
Megapol Teknoloji'nin satışını yaptığı ürünlerin garanti süreleri marka ve model bazında değişiklik gösterebilir. Garanti süresi minimum 2 yıldır.
Satış sonrası destek hizmetleriniz nelerdir?

Megapol Teknoloji'nin sunduğu satış sonrası destek hizmetleri iletişim bilgilerimiz üzerinden yapılmaktadır.